Hakkimizda

Hakkimizda

Hakkımızda


Küreselleşen dünyada, tüketicilerin gelişen beyaz eşya kullanmadaki başarısı giderek daha fazla önem kazanıyor. Bunun bilincinde olan Sakarya beyaz eşya servisi; Isıtma, soğutma ve beyaz eşyaların her alanında kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadeli ve etkin çözümler sunmaktadır.


Biz ne yapıyoruz?


Beyaz eşya bakım onarım, fırın tamiri ve bakım gibi hizmetleri uzun yıllardan bu zamana değin kurumsal yapıda hizmet veren; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ve gelişmiş altyapısı sizlere çözümler üretiyoruz. Garanti hizmeti ile hizmet sonrası sorunları engelleyen firmamız; Hızlı servis imkanları ile teknik sorunlar nedeniyle zaman kaybetmenizi de engeller.

Beyaz eşya ürünlerinin kullanımı her tüketici için gerekli hale geldiğinden; bu doğrultuda hedef kitle için çalışan ve tüketicilerin hedefleri doğrultusunda altyapısını güçlendiren  olarak tüm teknik hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla; Ekonomik hizmet fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili hizmet ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunlara karşı her zaman uzman kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Vizyon

Gelişen beyaz eşya teknolojisinin nabzını yakından takip ederek, her an yenilenen ve bu yeniliklerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız, ileri teknolojiyi kullanmaktadır. Vizyon felsefesinin önemli bir değeri olarak verimlilik ve insan odaklı çalışma ilkesel anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Misyon

Teknik bilgi ve ekipmanın giderek daha değerli varlıklar haline geldiği bir çağda, can ve ürün güvenliğinin sağlanması, ekipmanların gerekli bakımlarının sağlanması ve içerisindeki sorunların çözülmesi açısından müşterilerine kaliteli çözümler sunmayı misyon edinmiştir. Arıza durumunda, bunu yaparken teknolojik yenilikleri bir araç haline getirmekteyiz.Yozgat Web Tasarım