Petek Kombi Temizliği

Petek Kombi Temizliği

Petek Kombi Temizliği

Petek Temizliği

Sakarya petek temizliği profesyonel ekibi ile Sakarya, Adapazarı ve tüm ilçelerine üstün kalitede, hızlı, geniş yedek parça stoğu ile güvenli hizmet sunar. Tüm model ve marka kombilerin onarım ve bakımını, petek temizliğini uygun fiyatlarla çözümlüyoruz.

Uzun yıllar petekler içerisinde kalan su zaman içerisinde paslanmalara ve kireçlenmelere neden olur. Su da bulunan partikül ve kireçlenme nedeni ile petek diplerinde tortular oluşabilir. Bu da peteklerin ısıyı tam olarak vermesini engeller. Peteğin dibinde çamurlu tabaka oluşur. İşte bu çamurlanmayı, kireçlenmeyi temizlemek için petek temizleme işlemi uygulanır. Bu işlem sonrasında petekler eski performansına ulaşır ve verimli hale gelir.

Petek temizliği sırasında özel kimyasal ilaçlar kullanılarak petekteki pas oluşumunun da önüne geçilir. Periyodik olarak senede bir kere yapılan kombi bakımları yanında petek temizliğine pek önem verilmez. Oysa petek temizliği ile maksimum daha az enerji ile daha fazla ısınma gerçekleşir. Petekler kirli, kireçli ve paslı olduğunda kombinin daha yüksek yakıt ile çalışmasını sağlayarak enerji sarfiyatını arttırır.

Adapazarı petek temizliği firmamız tarafından özenle ve garantili olarak yapılır. İnternet sitemizden veya 0 264 279 22 77- 0  530 766 02 02 numaralardan randevu talebinde bulunarak uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel servis elemanlarımız randevu saatinde iş yerinize veya evinize gelerek temizleme işlemini yapar. Sizin önceden ve sonrasında bir işlem yapmanıza gerek olmadan personelimiz gerekli özeni göstererek petek temizlik işlemini gerçekleştirir.

Unutmayın binlerce TL. doğalgaz faturası ödemek yerine kombi bakımınızı ve petek temizliğinizi doğru olarak yaptırdığınız da maliyetlerinizde doğal olarak düşecektir. Daha az yakıt ile ısınarak tasarruf yapabilirsiniz.

Randevu Alın