Kombi Bakım

Kombi Bakım

Kombi Bakım

Sakarya Kombi Servisi

Sakarya kombi servisi, Sakarya, Adapazarı ve tüm ilçelere hizmet veren firmamızı günün her saatinde arayabilir, kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz.

Yaz kış kullandığımız kombiler sadece ısınma değil sıcak su ihtiyacını da karşılar. Tüm marka ve model kombi teknik servisi olarak hizmet veren firmamız personeli periyodik olarak eğitimden geçerek sürekli kendilerini yeniler. Kombi kurulumu, arıza onarım, bakım hizmetleri veren firmamız müşterilerine en uygun fiyatlarla en kaliteliyi sunar.

İş yerlerinde, evlerinizde sürekli kullanılan kombiler kullanım hatası veya başka sebeplerden dolayı arızalanabilir. Kombilerin periyodik bakımının düzenli olarak yapılması hem performansını yükseltir hem de daha verimli çalışmasını sağlar.

Peki Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombinin Çalışmaması?

Yüksek teknolojilerle üretilen elektronik ürünler bazı nedenlerden dolayı emniyet için çalışmasını durdurur. Kombilerde de kombinin içinde su yoksa veya su yeterli değilse, basınç düştüğünde kendini emniyete alarak çalışmaz. Bu durumda kombinizin suyunu kontrol edebilirsiniz. 1,5-2 aralığında olması gerekir. Sigorta atmış veya doğal gaz kapalı olabilir. Tüm bu kontrollerden sonra kombide sorun halen devam ediyorsa vakit kaybetmeden Sakarya kombi servisini arayabilirsiniz.

Kombinin Su Isıtmama Problemi?

Kombiniz çalışmasına rağmen su ısıtmıyorsa termostatının kontrol edilmesi, filtrelerin temizlenmesi gerekir. Petekleriniz kirli olabilir. Periyodik petek temizliği ve kombi temizliği yapıldığında kombiniz daha verimli çalışır. Yine sorun çözülmedi ise Adapazarı kombi servisini arayabilirsiniz.

Kombi Su akıtıyor ise?

Tesisata fazla su yüklemiş olabilirsiniz. 1.5 bar olması gereken düzeydir.

Kombinin Yüksek Ses Çıkartması?

Fan motoru, devir daim motoru arızalanmış olabilir. Teknik servise baş vurmanız önerilir.

Kombiler elektronik ve mekanik parçalara sahiptir. Yüksek teknolojiye sahip bu sistemlerin onarım ve bakımlarının profesyonel olarak yapılması gerekir. Oldukça yüksek maliyetlerle alınan bu ürünler gerekli bakımlardan sonra da verimli çalışırlar.

Sakarya kombi servisi olarak tüm marka ve model kombi bakım ve onarımını Sakarya ve çevresinde uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Sizde garantili hizmet, uygun fiyat ve servis kalitesi ile İnternet sitemizden veya 0 264 279 22 77- 0 530 766 02 02 numaralardan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Alın