Buzdolabı Servisi Tamir

Buzdolabı Servisi Tamir

Buzdolabı Servisi Tamir

Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

Benzersiz teknolojilerle üretilen buzdolapları ile sebze, meyve ve içecekleriniz artık ilk günkü kadar tazeliğini korur. Geniş iç hacimleri, farklı programları ile enerji tasarruflu ürünler, arge çalışmaları yapan firmalar yenilikçi ürünlerle müşterilerine eşsiz tasarım ve yüksek verimli ürünleri sunarak en kaliteli hizmeti verir.

Her evde bulunan ve ihtiyaç olan buzdolapları sebze ve meyvelerin saklanması, tazeliğini koruması için en temel ihtiyaçlardan birisidir. Zamanla buzdolapları eski performansını yitirebilir veya arızalanabilir. Firmamızın İnternet adresinden veya telefon numaralarından bizlere ulaşarak onarım ve bakım desteği alabilirsiniz.

Buzdolabı servisi hizmetleri firmamız tarafından Sakarya merkez ve ilçeler Adapazarı, Hendek, Erenler, Arifiye, Akyazı, Ferizli, Geyve, Karasu, Karapürçek, Kaynarca, Kocaali, Serdivan, Sapanca, Söğütlü ve Taraklı’ya uygun fiyatlarla garantili onarım ve bakım hizmetini kusursuz olarak vermektedir. Tüm marka ve model beyaz eşya onarımı, bakımı itina ile yapılır.

Arıza tespiti sonrası parça değişimi gerektiğinde yedek parçalar firmamızın garantisi altındadır. 7/24 hizmet anlayışı ile beyaz eşya servisini arayabilir, kaliteli hizmet için baş vurusunda bulunabilirsiniz.

Firmamız düzenli eğitim alan teknisyen ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen beyaz eşya servisi buzdolabı onarım, montaj ve arızalarını kısa sürede yaparak sizlerin mağduriyetinizi uygun fiyatlarla giderir.

Kusursuz ve sorunsuz hizmet anlayışını hedefleyen teknik servis hizmeti için 0 264 279 22 77- 0 530 766 02 02 numaralardan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Alın